Тел.: +380 50 358 8568
Тел.: +380 50 384 9138
Ел. пошта: info@artex.ua
ARTEX
  • ДОМАШНЯ
  • ПОСЛУГИ
  • КОМАНДА
  • МЕДІА
  • КОНТАКТИ
  • ENG
  • РУС

Продається патент на винахід "ПНЕВМАТИЧНИЙ АМОРТИЗАТОР ДЛЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ"

5/3/2016

0 Comments

 
Picture
Винахід належить до галузі машинобудування, зокрема до амортизуючих систем транспортних засобів, і може застосовуватися здебільшого для легкових автомобілів. Пневматичний амортизатор для транспортного засобу складається з верхнього і нижнього опорних елементів, корпусу, демпфуючого елемента з гнучкою оболонкою з еластичного матеріалу. Згідно з винаходом, амортизатор додатково обладнаний верхнім опорним елементом з опорною поверхнею і фіксатором. Корпус виконаний у вигляді пружинного амортизатора. Винахід забезпечує високі характеристики пружності. Амортизатор має просту і компактну конструкцію і може бути виготовлений на стандартному обладнанні із застосуванням сучасних матеріалів і технологій.

Деталі за посиланням: 
http://base.uipv.org/searchINV/search.php?action=viewdetails&IdClaim=128970
​
З пропозиціями звертатися за телефоном +380503588568
Або електронною поштою: info@artex.ua

0 Comments

Зміни до Регламенту про торговельні марки Європейського співтовариства

1/3/2016

0 Comments

 
Picture
15 грудня 2015 року Європейський парламент затвердив зміни до Регламенту про торговельні марки Європейського співтовариства, які набирають чинності 23 березня 2016 року.

Особливу увагу варто приділити статті 28(8) нового Регламенту, яка істотно змінює підхід до інтерпретації заголовків класів МКТП.

Зокрема, починаючи із 23 березня 2016 року Бюро по гармонізації на внутрішньому ринку (яке, до речі, з цієї ж дати буде перейменовано у Відомство з інтелектуальної власності Європейського Союзу), при проведенні експертизи заявок на торговельні марки за процедурою СТМ та при тлумаченні обсягу правової охорони зареєстрованих знаків, заявки на які подані до з 22 червня 2012 року застосовуватиме буквальну інтерпретацію рубрик товарів і послуг, стосовно яких надаватиметься правова охорона.

На практиці це означає, що якщо торговельна марка зареєстрована стосовно заголовка 41 класу "Освіта; забезпечування навчання; розважальні послуги; влаштовування спортивних і культурних заходів", то правова охорона не поширюватиметься, зокрема, на "послуги перекладачів".

Для власників реєстрацій, заявки на які були подані в період між 1996 роком та 22 червня 2012 року надається період в 6 місяців для внесення уточнень в перелік товарів і послуг щодо існуючих реєстрацій.

0 Comments

Народні депутати вирішили долю реклами ліків

19/4/2011

1 Comment

 
19 квітня 2011 р. Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому Закон України «Про внесення змін до статті 21 Закону «Про рекламу» (щодо супроводження реклами лікарських засобів попередженням про загрозу самолікування). Відповідний законопроект, розроблений народними депутатами О. Зарубінським та О. Шепелевим, зареєстровано за № 4708. За його прийняття проголосували 285 народних депутатів, проти — 0, утрималися — 1, не голосували — 109.

Read More
1 Comment

Податки на інтелект

19/3/2010

0 Comments

 
На перший погляд, ну який може бути зв'язок між діяльністю патентного повіреного та податками? Проте розробникам проекту податкового кодексу вдалося поставити це твердження під сумнів. Не можна обійти увагою заборону віднесення роялті на валові витрати підприємства. Про яке державне стимулювання інноваційної та інвестиційної діяльності може йти мова в такому контексті? 

Read More
0 Comments

Лікам продовжили життя

19/2/2010

0 Comments

 
Вартість розробки нових ліків невпинно зростає, саме тому інноваційні фармацевтичні компанії намагаються максимально використати комерційний потенціал своїх нових розробок. Тому, популярною на сьогодні стратегією серед учасників ринку є продовження строку ринкової ексклюзивності їхніх розробок. Однак, зміни в законодавстві та підвищення рівня правової та технічної обізнаності виробників генериків навчили інноваційних виробників застосовувати широкий спектр методів продовження строку патентної ексклюзивності своїх розробок на постійній основі.

Read More
0 Comments

    Категорії

    All
    Всі статті
    Оподаткування
    Патенти
    Реклама
    Фармацевтика

    Архіви

    March 2016
    April 2011
    March 2010
    February 2010

    RSS Feed

Powered by Create your own unique website with customizable templates.